Multi-Finish

, Tel: +48 790 283 997, Email: biuro@mochalski.pl,
Kłopot 10, 88-110, Kłopot, woj. kujawsko-pomorskie,
NIP: 5562243532

Izolacja fundamentów

Izolacja fundamentów pianką

Źle zabezpieczone przed wilgocią czy oddziaływaniem wody gruntowej bądź opadowej fundamenty, mogą zaszkodzić całej konstrukcji domu. Izolacja fundamentów pianką poliuretanową ochroni część użytkową budynku przed nasiąkaniem wodą, a co za tym idzie, przed osłabieniem wytrzymałości murów, a także przed powstawaniem grzybów i pleśni – szkodliwych dla samej konstrukcji, jak również dla zdrowia mieszkańców. Metoda ta umożliwia ponadto nie tylko skuteczną hydroizolację, lecz także ocieplenie fundamentów, co zabezpieczy dom przed nadmiernym wytracaniem ciepła i pozwoli tym samym zmniejszyć miesięczny koszt ogrzewania.

Pianka poliuretanowa HeatGuard® 200 to wzorowa termo-, jak i hydroizolacja fundamentów, dzięki której nie tylko zabezpieczą się Państwo przed wysokimi kosztami napraw w przyszłości, lecz także szybko odczujecie mniejsze zapotrzebowanie na ogrzewanie, a Wasz dom nie będzie nachodził wilgocią.

HeatGuard® 200 – szybko i skutecznie!

Izolacja fundamentów pianką poliuretanową HeatGuard® 200 to pewność, że mury mające stały, bezpośredni kontakt z gruntem są na wiele lat zabezpieczenie przed wilgocią. Przy wystąpieniu szczególnie wysokiego ciśnienia hydrostatycznego należałoby dodatkowo pokryć piankę polimocznikiem FlexGuard 2100 w celu zapewnienia ekstremalnie szczelnej i odpornej hydroizolacji fundamentów. Poza tym wyjątkowo wysoka adhezja preparatu do różnych materiałów budowlanych, jak i konstrukcyjnych gwarantuje:

  • trwałe połączenie warstwy izolacji z pianki poliuretanowej z pokrytą nią powierzchnią,
  • szczelne wypełnienie każdego centymetra,
  • jednolitą barierę przed wilgocią ze względu na brak przerw i spoin.

Zamknięto-komórkowa pianka poliuretanowa HeatGuard® 200 to izolacja fundamentów, która nie ma sobie równych! Poza doskonałymi właściwościami gwarantującymi pewność bardzo dobrego ocieplenia, jak i hydroizolacji fundamentów, system ten wyróżnia szybkość wykonania. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, powierzchniowo suche mury, oczyszczone wcześniej z piasku, pokrywa się w naprawdę krótkim czasie. Po zakończeniu natrysku, jeszcze tego samego dnia, można zasypywać fundamenty. Ocieplenie ich i zabezpieczenie w ten sposób przed wilgocią jest więc nie tylko pewną, ale i bardzo ekonomiczną metodą.

Pozostając przy dotychczasowych, tradycyjnych materiałach i metodach izolacyjnych, nie jesteśmy w stanie uzyskać takiej szczelności i długoletniej sprawności jak w przypadku izolacji z pianki poliuretanowej HeatGuard® 200.

Izolacja fundamentów przekrój